p

Künye

Şirket / Adres:
UMA FOOD TECHNOLOGY GmbH
Rodacher Straße 21A
D 96484 Meeder, Wiesenfeld

Şirket Temsilcisi:
Genel Müdür: Stefan Rogoll


İletişim:

Telefon: +49 (0)9566 8082 690
Faks: +49 (0)9566 8082 691
İleti:  

Sicil Kaydı:
Ticari sicili kaydı
Sicil Mahkemesi: Coburg Yerel Mahkemesi
Sicil Numarası: HRB 6234
KDV K.N.: DE813522067 

Kullanılan fotoğralar ile grafiklerin kaynağı:
http://www.fotolia.de 

Sorumluluk Reddi

İçerikler İçin Sorumluluk
Sayfalarımızın içeriği özenle hazırlanmıştır. Buna rağmen içeriklerin doğruluğu, bütünlüğü ve güncelliği için hiçbir sorumluluk üstlenemeyiz. Hizmet sağlayıcı olarak biz, Telemedya Kanunu’nun (TMG) 7. maddesinin 1. fıkrası uyarınca bu sayfalardaki içeriklerden genel kanunlar çerçevesinde sorumluyuz. Ancak TMG’nin 8. ila 10. maddelerine göre, yasadışı bir faaliyete işaret eden iletilmiş veya kaydedilmiş yabancı bilgileri denetlemek veya gerektiğinde araştırmakla hizmet sağlayıcı olarak yükümlü değiliz. Bilgilerin çıkarılması ve kullanımlarının engellenmesine ilişkin yükümlülükler genel kanunlar doğrultusunda bundan etkilenmeden kalır. Bununla ilgili bir sorumluluk, ancak somut hak ihlalinin öğrenildiği andan itibaren mümkündür. İlgili hak ihlalinden haberdar olur olmaz bu içerikleri derhal kaldıracağız.

Bağlantılar İçin Sorumluluk
Hizmetimiz, üçüncü kişilerin harici web sayfalarına bağlantılar içermekte olup bu web sayfaları üzerinde hiç bir etkimiz bulunmamaktadır. Bundan ötürü sözkonusu yabancı içerikler için de hiçbir sorumluluk üstlenemeyiz. Bağlantısı verilmiş sayfaların içeriklerinden her zaman sayfalardaki ilgili hizmet sağlayıcı veya sayfaların sahipleri sorumludur. Bağlantısı verilmiş sayfalar, bağlantı verildikleri zamanda olası bir yasaya aykırılık yönünden kontrol edilmiştir. Bağlantı verildikleri zamanda yasadışı içerikler görülmemiştir. Ancak bir hak ihlaline dair somut ipuçları olmaksızın bağlantısı verilmiş sayfalardaki içeriğin aralıksız kontrol edilmesi talep edilemez. İlgili hak ihlallerinden haberdar olur olmaz o tür bağlantıları derhal kaldıracağız.

Telif Hakkı
Bu sayfalardaki sayfa sahibi tarafından hazırlanmış olan içerikler ve çalışmalar Alman Telif Hakkı Yasası`na tabidir. Telif hakkı sınırları dışında çoğaltma, işleme, yayma ve her türden yararlanma, ilgili yazarların veya sayfa sahiplerinin yazılı iznini gerektirir. Bu sayfanın indirilmesi ve kopyalanmasına yalnız ticari amaç gütmeyen kişisel kullanım için izin verilir. Bu sayfadaki içerikler sayfa sahibi tarafından oluşturulmamışsa üçüncü şahısların telif haklarına dikkat edilecektir. Üçüncü şahıslara ait içerikler özel olarak belirtilmiştir. Buna rağmen, bir telif hakkı ihlali dikkatinizi çekerse bunu bize bildirmenizi rica ediyoruz. İlgili hak ihlalinden haberdar olur olmaz o tür içerikleri derhal kaldıracağız.

Kaynak: http://www.e-recht24.de

 

Reklam postalarına karşı çelişki:

İstenmeyen reklam ve bilgi materyallerinin gönderilmesi amacıyla künye yükümlülüğü bağlamında yayınlanan iletişim verilerinin kullanımı reddedilir. Spam e-postalar gibi istenmeyen promosyon bilgilerinde yasal işlem yapma hakkını açıkça saklı tutarız.